.network

"Hızlı gitmek istiyorsan, yalnız git… Ama eğer uzağa gitmek istiyorsan, işte o zaman insanlarla birlikte ol."

afrika atasözü
bizi daha yakından tanıyın!

HAKKINDA


.network

2010 yılından bu yana iletişim sektöründe projeler üreten ve 2012 yılında şirketleşerek KODA Ltd. Şti ünvanıyla faaliyetlerini sürdüren KODA, yine 2010 yılında oluşturduğu Karanlık Oda markası ile fotoğraf ve film prodüksiyonu, yayıncılık faaliyetleri, danışmanlık ve organizasyon hizmetleri sunmaktadır. 2016 yılında “Yerel ve Global Endüstriler İçin Yaratıcı Bir Topluluk” mottosu ile KODA Network’e katılan İkona Creative ise bir çok önemli markanın reklam ajansı olarak çalışmaya devam etmektedir. Son olarak KODA çatısı altında 2021 yılında yazılım alanında çözümler sunmak üzere kurgulanan Kenobi, start-up'lar ve kurumsal şirketler için dijitalleşme araçları üretmeye başlamıştır.

markalarımız!

Karanlık Oda, 2010 yılından bu yana profesyonel reklam ve tanıtım fotoğrafçılığı, film yapım, yayıncılık, danışmanlık ve organizasyon konularında İzmir'de hizmet veren bir şirkettir. Koordinatörlüğünü fotoğrafçı ve görüntü yönetmeni Tuncay Dersinlioğlu'nun üstlendiği Karanlık Oda, ulusal ve uluslararası birçok önemli kurum ile ortak projeler yürütmekte, yayınlar için fotoğraflar üretmekte, şirketler ve kurumlar için tanıtım fotoğrafı ve film prodüksiyon hizmeti sunmaktadır.
siteyi gör

IKONA olarak biz; geleneksel ve yeni nesil mecraları kullanarak marka hikayenizi hedef kitlenize sizin adınıza anlatırız. Kurum, ürün, kampanya veya projenizin güçlü noktalarına odaklanırız. Yazar, çizer, tasarlar, üretir sunarız. Yaratıcılığın işlevsellikle, estetiğin içerikle uyumuna inanırız. Müşterimizin, müşterisi gibi düşünür, takım arkadaşı gibi çalışırız. Yorulsak da vazgeçmez, hep daha iyisini hedefleriz.
siteyi gör

Günümüz dünyasında görünür, ulaşılabilir ve ölçülebilir veriler yaratmak neredeyse var olmak kadar önemli. Kenobi; projenizi, ürün ve hizmetlerinizi pazarlarken ihtiyaç duyduğunuz tüm dijital iletişim araçlarını tek bir uygulama üzerinden yönetmenize olanak sağlayan yeni nesil bir çözüm. Kullanıcı dostu arayüzü ile alan adı tescilinden web sitenizin içerik yönetim sistemine, CRM çözümlerinden mail pazarlamasına hangi dijital araca ihtiyaç duyarsanız
Kenobi tam size göre
siteyi gör

İLETİŞİM

Son Eğitim
Deneyim

Bahçelievler Mahallesi
1831/14 Sokak No: 12/B

+90(232) 464 54 04

+90(232) 421 71 42

[email protected]

firma ünvanı KODA Fotoğraf
Mat. Yay. Rek. Ve Org Hiz. Dış Tic. Ltd. Şti

1831/14 Sok. No:12/B Bahçelievler / Karşıyaka / İzmir
Tel: 0 232 464 54 04 - 0 232 421 71 42