Avrupa İstihdam Hakkında
Avrupa İstihdam Hakkında
Avrupa İstihdam Hakkında

Avrupa İstihdam

Biz Kimiz?

Avrupa İstihdam olarak, sektörde 20 yılı aşkın bir süredir varlığımızı sürdürüyoruz. Bu süre zarfında edindiğimiz deneyim ve birikimle, size en iyi kariyer yolculuğunu yaşamanız için rehberlik ediyoruz. Ofislerimiz hem Almanya’da hem de Türkiye’de bulunuyor. Bu sayede size sadece iş bulma konusunda değil, aynı zamanda adaptasyon sürecinizde de destek sağlıyoruz.

Bizim için sadece iş bulmak değil, aynı zamanda size bütüncül bir hizmet sunmak çok önemli. Dil bilmeyenler için dil eğitimi, konaklama konusunda yardım, uyum sürecinde rehberlik ve araç temini gibi detaylarla iş hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Almanya’da kariyer yapma hayalinizi gerçekleştirmeniz için sizinle birlikte adım atıyoruz. Siz de bizimle birlikte bu heyecan verici yolculuğa katılmak istiyorsanız, hemen başvurun ve kariyerinizi Avrupa’da bir üst seviyeye taşımanın ayrıcalığını yaşayın.

Devamı

Neden Almanya

Almanya; yaşam kalitesi, kültürel zenginlikleri ve ekonomik olanaklarıyla sizi çağırıyor. Üstelik kendinizi geliştirebilir ve kariyerinizi Almanya’da zirveye taşıyabilirsiniz.

Başvuru
Başvuru Hakkında

1 Mart 2020'de Almanya’da yürürlüğe girecek olan Kalifiye Eleman Göç Yasası, AB dışındaki ülkelerde bulunan, başta sağlık personeli olmak üzere, belli meslek gruplarındaki kişilerin Almanya'da çalışmasına imkan sağlamaktadır.

Bu meslek gruplarındaki kişilere iş amacıyla Almanya'da çalışma izni, vize, ikamet konularında son derece kolaylık tanınmaktadır.

Çakır İstihdam ve Sağlık Hizmetleri olarak bizler de ülkemiz vatandaşlarını bu yasadan faydalandırmak istiyoruz.

Bu amaçla sağlık personellerimizin uyumluluk sürecinde çeşitli profesyonel eğitimler almasını sağlıyoruz.

Kabul durumunda Almanya'da yer alan ekibimizle birlikte adaptasyon süresince her türlü desteği veriyoruz.

Avrupa İstihdam Sağlık Hizmetleri olarak başta;

Almanya’ya gitmeden önce Türkiye’de Almanca dil eğitimi,
Tüm vize başvuru sürecinin ve işlemlerinin tarafımızca yürütülmesi,
Şartların sağlanması halinde masrafların bir kısmı tarafımızca karşılanmak üzere Almanya’da otele yerleştirilmeniz konusunda destek sağlayacağız.
Detaylı Bilgi

Kariyerinize Almanya’da devam etmek istiyor, ama nereden
başlayacağınızı bilmiyor musunuz?

Avrupa İstihdam ile şimdi bir adım atabilirsiniz!

Başvuru Yap